Účtovná kancelária, vedenie jednoduchého, podvojného účtovníctva a miezd.

Správne vedené účtovníctvo má pre podnikateľov stále väčší význam a preto väčšina malých a stredných firiem v súčasnosti uprednostňujú externé spracovanie účtovníctva. Spoliehajú sa na kanceláriu, ktorá za ňu preberie plnú zodpovednosť za správne spracované účtovníctvo. Oceňujú, že si nemusia platiť vlastného zamestnanca, starať sa o jeho školenia a financovať ho, stresovať a zabezpečovať náhradu v prípade dovolenky, PN-ky... a navyše ešte aj sledovať neustále sa meniace predpisy.


 

ODBER NOVINIEK E-MAILOM

Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na našej stránke a v prípade potreby budete dostávať emailové správy ohľadne noviniek v našom obore.


Ďakujeme za prejavenú dôveru.
ODBER NOVINIEK
Slovak Czech English German Hungarian

Prosíme, podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti ...

 


 

Nora Blahovičová

S Veron spolupracujem od roku 2009. Vtedy ma prekvapili tým čo všetko dokážu v oblasti účtovníctva pre malú firmu urobiť bez toho, aby ju finančne zaťažili. A evidentne nezaspali na vavrínoch, pretože idú so službami stále dopredu. Účtovníctvo vnímam vďaka VERON ako niečo, čo funguje takmer samo a automaticky. A naviac je s nimi radosť pracovať :-)

12. 07. 2016

Kovalík

Mám rád, keď veci fungujú a keď je na dodávateľa spoľahnutie. S V&V Veron s.r.o. spolupracujeme niekoľko rokov a nielenže našu dôveru nikdy nesklamali, ale svojím profesionálnym prístupom a každodenným nasadením dokazujú, že sme si vybrali správne.

05. 03. 2016

Ing. Jozef Molnár

"Oceňujeme hlavne jednoduchú a jasnú komunikáciu, komfortné odovzdávanie dokladov a možnosť kedykoľvek konzultovať akýkoľvek problém trebárs po telefóne. Prekvapila nás rýchlosť spracovania všetkých dokladov aj rýchlosť reakcií na naše otázky. Pracovníci VERON si na nás vždy dokázali urobiť čas. "

05. 08. 2016

Meno *
Správa *
Bezpečnostný kód *
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook

JEDNODUCHÉ ÚČTOVNÍCTVO

JEDNODUCHÉ ÚČTOVNÍCTVO

SLUŽBA ŠTANDARD

SLUŽBA ŠTANDARD

PODVOJNÉ ÚČTOVNÍCTVO

PODVOJNÉ ÚČTOVNÍCTVO

SLUŽBA OPIMUM

SLUŽBA OPIMUM

MZDOVÉ ÚČTOVNÍCTVO

MZDOVÉ ÚČTOVNÍCTVO

SLUŽBA EXCLUSIVE

SLUŽBA EXCLUSIVE

CookiesAccept

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti, súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím